תוויות

יום חמישי, 23 באוקטובר 2008

כרטיסים שונים לאירועים מיוחדים...

בתחילת דרכי (הלא ממש רחוקה) לא הכנתי אפילו כרטיס אחד. מירב האנרגיות שלי והיצירתיות נווטה אך ורק לעיצוב אלבומים (ראה אלבום נפאל....).
כשהייתי צריכה להכין כרטיס, זה היה נראה לי כמו פרוייקט שצריכים להתכונן לו נפשית לילה קודם...
כל הכנה הייתה אורכת לי כמה שעות טובות.
בחירת רעיון, אחר כך חותמת, צבעים, סרטים.... ואני לא מדברת על הברכה הסופית....

במהלך החג, או יותר נכון ממש לפני החג, עם שאר ההכנות... החלטתי שזהו תם עידן החשש מכרטיסים, חייבים להפשיל שרוולים ולהתחיל להכין כמות, ככה שיהיה כל פעם כשצריך (בנתיים אמא שלי כמעט גמרה לי את המלאי...).
השתדלתי בהכנת הכרטיסים להשתמש בכמה שיותר חותמות, ולצורך משימה זו גייסתי את החותמות המדהימות של חברה יקרה שלי, אילנה, בחורה מדהימה ומוכשרת בטירוף (בשיתוף עם חותמות שלי).

כרטיסי ימי הולדת:

נייר מדוגם - SEI - poppy


נייר מדוגם - Basic grey - Cupcakeהולדת תינוק/תינוקת:הכרטיס הזה נעשה בהשראה של כרטיס שמצאתי ברשת (מבטיחה לחפש שוב ולשים לינק פה....)

תראו איזה חותמת מדהימה... יצרתי מימד ע"י החתמת החותמת על 2 ניירות מדוגמים שונים, חתכתי את החיתול והבגד, והדבקתי עם דבק דו צדדי עבה.


שמתם לב לחותמת בגב הכרטיס?

חתונה:

הנייר הלבן בכרטיס זה הגיע לישראל הישר מהודו. קניית הניירות בהודו הייתה חוויה מיוחדת במינה. מדהים לראות את החנויות שם. זה לא שווקים כמו בתיאלנד (לפחות ממה שאני ראיתי), זה ממש חנויות שנראות כמו scrap אבל הודיות...החתמתי על נייר וולום, חותמת מדהימה של Hero arts של טקסט ויצרתי מעין חלון לכרטיס.
אומנם לא נותר ממש מקום בכרטיס לכתוב ברכה, אבל התוצאה הסופית התקבלה מאוד "חתונתית" ...על אותו רעיון של כרטיס התינוק לעיל...
הטקסט בצד זה rubon


נייר מדוגם SEI- poppy


את התוצאה של הכרטיס הזה לא ממש אהבתי, אבל נוסיף לאוסף...

תודה:

חותמת הפרח של Hero arts
את העיגולים החתמתי עם חותמת עיגול שיש לי מסט של רקעים (לא זוכרת את החברה, sorry)
פרפרים של Hero arts
נייר מדוגם - Basic grey


ובלי הגדרה מיוחדת (עדיין....)
חותמת הינשוף האהובה עלי...למרות שעכשיו חידשתי את המלאי באוסף חדש של ינשופים.ואיך אתם מרגישים בנוגע להכנת כרטיסים?